Nezadaná

7. května 2015 v 18:07 | adminka |  Recenze
Autor: India Desjardins & Magalie Foutrier
Překlad: Miluše Krejčová
Nakladatelství: Motto
Rok vydání: 2014
Počet stran: 64

nz

Po několika bolestných rozchodech se Nezadaná rozhodla, že bude žít sama, bez partnera a spokojeně. Když si ale po nějaké době uvědomí, že jediný muž, který ji v poslední době viděl nahou je její lékař, musí se zamyslet... Je opravdu single život tak skvělý?

Měla jsem chuť koupit si komiks. Žádný pořádný komiks se mi nikdy do ruky nedostal, pokud nešlo o fotoromán z Bravogirl nebo časopis Witch. :D Nezadanou bych nenazvala pořádným komiksem, přesto je to ale něco jiného, nového.

Je to útlá kniha, takže její přečtení vám zabere asi 15 minut. Není to nic, z čeho bych měla čtenářskou euforii, ale moc jsem se pobavila. Některé části jsou naprosto perfektní. A většina bohužel (naštěstí) více než pravdivá. Co mě opravdu rozesmálo byla Dámská jízda. Jak výstižné. Ženské konverzují o celulitidě a o tom, že by měly začít cvičit. Když hlavní hrdinka přinese tác s cupcakes a prohlásí, že je to o osvětlení a zrcadlech, všechny přikývnou a vrhnou se na dortíky.

Ilustrace se moc povedla, každý detail je hodně pěkně zpracovaný. Každá žena by něco takového měla mít v knihovně. Pokud se budete cítit pod psa, můžete se usadit s horkou čokoládou, přečíst si Nezadanou, a život vám už nebude připadat tak k zbláznění. :)

Hodnocení: 4/5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama